Пошук
 • WISDOM

Contemporary style: комфорт і функціоналізм в сучасному інтер’єрі

Оновлено: 8 трав 2020 р.


Contemporary style in the interiorContemporary... цей дизайн про функціональність і лаконічність, комфорт та сучасну естетику. Тут гармонійно переплітаються виразні фактури, оригінальні кольори і практичні матеріали.Характер contemporary

 1. Кожен елемент, присутній в інтер’єрі, має функціональне значення.

 2. Настрій в просторі створюють деталі.

 3. В обробці використовуються сучасні матеріали, що підкреслюють технологічність дизайну.

 4. Характерна риса стилю — плавність форм. Тут доречні лаконічні, чіткі лінії.


Екологічне оздоблювання приміщення


Матеріали в contemporary style відрізняються екологічністю, високою якістю і безпечністю. Основні елементи виготовляють зі скла, металу, пластику і штучного каменю.

Сучасні матеріали і гладкість текстур, підкреслюють ноти hi-tech, які присутні в дизайні.


Функціональний комфорт

ESPERTA collection

При виборі корпусних меблів, основний критерій — практичність і зручність. №1 для дизайну контемпорарі — вбудовані шафи з безліччю відділів, полиць і ящиків. Також часто використовують відкриті стелажі.

Підбираючи м’які меблі, зверніть увагу на комфортабельність. Найкращий варіант — лаконічні, зручні моделі з чітко окресленими лініями. Обов’язково додайте елементи для створення затишної атмосфери: пухнастий плед, м’які подушки.Урбаністічність в contemporary interior


CHILLOUT in the interior
 • Текстиль в оформленні контемп-дизайну акцентує увагу на урбаністічності і сучасності напрямку. Зупиніться на легких текстурах, що ненав’язливо підкреслюють чарівність стилю.

 • Надати інтер’єру ноти затишку, допоможе м’який шенілл CHILLOUT, який занурює у відчуття безтурботності та комфорту.

 • У концепцію дизайну впишуться м’які меблі, виконані в штучній замші з ефектом SUEDE LOOK — collection ESPERTA. Текстиль підкреслить елегантність стилю та його характер.
Декор — відродження спогадів


Декоративні елементи покликані зробити інтер’єр більш живим і «своїм». Щоб надати простору індивідуальність використовуйте особисті речі. Це можуть бути фото коханих, пам’ятні сувеніри із подорожей, подарунки, що нагадують про щасливі моменти.

Для декорування додайте картини або сучасні настінні панно. Ще один елемент дизайну — квіти, наприклад, фікуси, орхідеї або папороті.


Пам’ятайте, елементи декору повинні гармоніювати із загальною стилістикою і настроєм дизайну.

Спокій і затишок в кольоровій гамі


CHILLOUT collection

Для створення невимушеної атмосфери, використовуйте спокійну палітру, яка дозволяє розслабитися після метушливого дня. Ідеально підходять такі кольори:

 • Young amber & latte

 • Chocolate cream & dark nut

 • Vanilla ice color & ivory

 • Pearl Gray & graphite

Для створення акцентів, базові відтінки доповніть яскравими тонами: red tree, citric, tiffany, orange.Contemporary interior — це поєднання технічного процесу, елегантної класики і практичного мінімалізму. Стиль для тих, хто не бажає обирати між комфортом та інноваціями.

90 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі