Пошук
  • WISDOM

Архітектурний форум у Львові — ArchMeeting

Оновлено: 22 лип 2019 р.

ArchMeeting
ArchMeeting у Львові

ArchMeeting в місті Лева — подія, що залишила море яскравих емоцій. Цього року ми вперше виступили на форумі в якості партнерів.


Тема зустрічі: «Успішні рішення: реновації об'єктів з історією...» —символічно, що захід пройшов в бізнес-готелі BankHotel. Реставрацією і відновленням цього унікального будинку займалися спікери Віктор Кудін і Ольга Рябова з KUDIN ARCHITECTS. Вони об’єднали сучасні технології і завжди актуальну класику в неймовірний fusion.


Дмитро Бонеско / YOD DESIGN LAB / розповів про оновлення готелю в Домінікані. Їх тандем з Валерієм Кузнецовим / DECORKUZNETSOV /, створив унікальну локацію зі стелею у вигляді коралових рифів.


Headliner зустрічі Сергій Махно розповів про дебют / MAKHNO ARCHITECTS / на найбільшій дизайнерській виставці в Європі — Salone del Mobile. Milano.

Kruceresku
Irina Kruceresku

ArchMeeting познайомив нас з трендовою продукцією для сучасної архітектури і дизайну інтер’єру. Наш чарівний спікер Ірина Кручереску представила учасникам форуму — new collections from WISDOM.


Інтер’єрні тканини — інструмент, що підкреслює характер авторського дизайну. Кожна колекція має особливим шарм і високий експлуатаційний потенціал. WISDOM textile — the best solution for HoReCa.

Ми дякуємо організаторам і учасникам форуму за теплий прийом і неймовірні враження.

71 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі